Na přednášky a akce se není nutné registrovat. Jednoduše přijďte :)

Akce se vždy konají na adrese: Politických vězňů 9, Praha 1 od 17:00 hod

(nebude-li uvedeno jinak)

Všichni příznivci jste zváni

Klubu společenských věd Vás srdečně zve na panelovou diskusi

Bezpečnostní otázky České republiky a střední Evropy

kterou pořádá ve středu 17. ledna od 17 hodin v místnosti č. 153 (3. patro) Politických vězňů 9, Praha 1.

Hlavní myšlenka našich projektů je spojování lidí, drobných živnostníků, řemeslníků a zemědělců v dané lokalitě (okres, kraj), a zaměřujeme se na jejich propojování v rámci obchodování, výměny polotovarů i základních surovin a postupně se odpoutat od dovozových korporací, které jsou nejen nekvalitní, ale i předražené. Naše projekty mají lidé učit pomáhat si, podporovat jeden druhého a maximalizovat úsilí o zachování tradic regionu i naší země jako celku. Chceme dbát na obnovení slavnostních tradic a kultury Čech , dbáme o historii a ctíme předky, kterým zachováváme úctu a vážnost nejen jejich uctíváním při pietních aktech a výročích, ale také na ně vzpomínáme v příbězích, které vyprávíme, ale i předáváme dál v písemné podobě. Pro lidi bádavé máme k dispozici knihovnu s cennými svazky, vydáváme časopisy a prostřednictvím internetu předáváme zkušenosti a znalosti nás i našich přátel a příznivců.

Součástí této akce bude i panelová diskuze s historičkou Irenou Veverkovou, která bude přednášet na téma historie Kladna v meziválečném období, historie budov a osobnosti Kladna. Na diskuzi je vstup volný, ale je možné se přihlásit a připravit si pro paní Veverkovou otázky.

Přihlášky zasílejte na mail: prokladensko@seznam.cz